Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Bilety KM ważne na linii S1

Bilety KM ważne na linii S1

W czasie prac torowych na stacji w Otwocku, w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej linii S1 są honorowane bilety Kolei Mazowieckich.

Od 1 (od godz. 1.00) do 5 października (do końca dnia) na stacji kolejowej w Otwocku są prowadzone roboty na torach. Z tego powodu wyłączony z ruchu jest odcinek torów od Otwocka do Śródborowa. Pasażerowie KM jadący od strony Dęblina ze Śródborowa do Otwocka mogą dojechać autobusem zastępczym. Żeby ułatwić im przesiadkę do pociągów, w czasie robót wszystkie bilety z taryfy KM są honorowane w pociągach SKM linii S1, na odcinku Otwock – Warszawa Zachodnia.

 

opublikowano 30 września 2011r.
ostatnia aktualizacja 5 października 2011r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską