Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Nad Wisłę autobusem 385

Nad Wisłę autobusem 385

Dla wszystkich tych, którzy spędzają nad Wisłą weekendowe wieczory, Zarząd Transportu Miejskiego uruchomił linię autobusową 385. Linia rozpoczęła kursowanie  29 kwietnia.

Dzięki autobusom linii 385 można szybko i wygodnie dojechać nad Wisłę i wrócić do domu. Zapewniają one sprawny dojazd do stacji pierwszej i drugiej linii metra.

Autobusy 385 kursują wyłącznie w weekendowe noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę w godz. 20.30 – 2.30 z częstotliwością co 15 minut. Dodatkowo autobusy będą wozić pasażerów w noce pomiędzy 25 i 27 maja oraz w noc z 14 na 15 sierpnia 2016 roku.

Trasa linii przebiega następująco:

Metro Politechnika – Trasa Łazienkowska – Wisłostrada – Krasińskiego – Plac Wilsona

Rozkład linii jest dostosowany do rozkładu nocnych kursów metra. Autobusy podjeżdżają pod stacje metra Politechnika i Plac Wilsona na 5 minut przed odjazdem pociągów podziemnej kolei.

W rejonie Cypla Czerniakowskiego (na wysokości pomnika Chwała Saperom) zostały uruchomione przystanki autobusowe – na żądanie – Pomnik Sapera.

Linia 385 kursuje do 2 października.

Zobacz schemat

opublikowano 25 kwietnia 2016r.
ostatnia aktualizacja 4 maja 2016r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpiecznie w komunikacji

Bezpiecznie w komunikacji

Komunikacja miejska powinna być miejscem bezpiecznym, w którym każdy będzie się czuł dobrze. Dlatego warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dotyczących bezpieczeństwa. Powinni ich przestrzegać rodzice podróżujący z małymi dziećmi. Jeśli odpowiednio umieszczą wózek w przeznaczonym do tego miejscu i będą się stosować do poleceń wydawanych przez kierowców bądź motorniczych, to ich podróż upłynie bezpiecznie i spokojnie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską