Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N34, 119

Czasowa zmiana lokalizacji przystanków STEFANA BATOREGO 01 oraz ŚW. A. BOBOLI 01

od 03.07.2017 (poniedziałek) od godz. 22:00

W związku z remontem wodociągu w ul. Batorego od dn. 03.07.2017 r. od godz. około 22:00 do odwołania zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków:
- STEFANA BATOREGO 01;
- ŚW. A. BOBOLI 01
.

Jednocześnie uruchomione zostanie funkcjonowanie przystanków:
- STEFANA BATOREGO 51  zlokalizowany przy ul. Batorego ok. 40 metrów za lokalizacją podstawową. - ŚW. A. BOBOLI 51  zlokalizowany przy ul. Batorego ok. 80 metrów przed lokalizacją podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 3 lipca 2017r.
ostatnia aktualizacja 3 lipca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Nigdy dość rozmawiania o ekologii - środowisko naturalne bardzo łatwo zniszczyć, a bardzo trudno odbudować jego równowagę. Mieszkańcy Warszawy mają to szczęście, że ich miasto jest bardzo zielone i nawet niedaleko centrum można znaleźć piękne parki, a nawet lasy. Nie trzeba też wyjeżdżać daleko poza stolicę, żeby znaleźć piękne przyrodniczo miejsca, w których zachowała się dzika przyroda. Najlepiej tam dotrzeć komunikacją miejską - to bardzo proekologiczny sposób podróżowania. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego przygotował Zieloną Mapę, która przedstawia atrakcje ekologiczne Warszawy i zawiera wskazówki, jak do nich dojechać. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską