Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

108, 131, 172, 180, 189

Zmiana lokalizacji przystanku GORASZEWSKA 01

od 21.09.2017 (czwartek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy drogi rowerowej wzdłuż ul. Powsińskiej, od dnia 21.09 br. od ok. godz. 13.00 do odwołania, zmienia się lokalizację przystanku GORASZEWSKA 01, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 108, 131, 172, 180 oraz 189.

       W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy GORASZEWSKA 51, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ul. Powsińskiej, bezpośrednio za lokalizacją podstawową (ok. 30 metrów).

       Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 21 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Nigdy dość rozmawiania o ekologii - środowisko naturalne bardzo łatwo zniszczyć, a bardzo trudno odbudować jego równowagę. Mieszkańcy Warszawy mają to szczęście, że ich miasto jest bardzo zielone i nawet niedaleko centrum można znaleźć piękne parki, a nawet lasy. Nie trzeba też wyjeżdżać daleko poza stolicę, żeby znaleźć piękne przyrodniczo miejsca, w których zachowała się dzika przyroda. Najlepiej tam dotrzeć komunikacją miejską - to bardzo proekologiczny sposób podróżowania. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego przygotował Zieloną Mapę, która przedstawia atrakcje ekologiczne Warszawy i zawiera wskazówki, jak do nich dojechać. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską