Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

119

Zmiana lokalizacji przystanków STEFANA BATOREGO 01 i ŚW. A. BOBOLI 01

od 18.09.2017 (poniedziałek) od godz. 12:00

W związku z zakończeniem remontu wodociągu w ul. Batorego, od dnia 18.09.2017 r. od ok. godz. 12.00, przywraca się funkcjonowanie przystanków:

  • STEFANA BATOREGO 01,
  • ŚW. A. BOBOLI 01.


Jednocześnie likwidacji ulegają przystanki zastępcze STEFANA BATOREGO 51 oraz ŚW. A. BOBOLI 51 zlokalizowane w rejonie przystanków podstawowych.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 18 września 2017r.
ostatnia aktualizacja 18 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Zielona Warszawa - ekologiczna komunikacja

Nigdy dość rozmawiania o ekologii - środowisko naturalne bardzo łatwo zniszczyć, a bardzo trudno odbudować jego równowagę. Mieszkańcy Warszawy mają to szczęście, że ich miasto jest bardzo zielone i nawet niedaleko centrum można znaleźć piękne parki, a nawet lasy. Nie trzeba też wyjeżdżać daleko poza stolicę, żeby znaleźć piękne przyrodniczo miejsca, w których zachowała się dzika przyroda. Najlepiej tam dotrzeć komunikacją miejską - to bardzo proekologiczny sposób podróżowania. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego przygotował Zieloną Mapę, która przedstawia atrakcje ekologiczne Warszawy i zawiera wskazówki, jak do nich dojechać. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską