Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku KAROLKOWA 02

od 18.08.2017 (piątek)

W związku z kolejnym etapem budowy II linii metra na Woli i zmianą organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Prostej / Karolkowej i Kasprzaka,  od dnia 18.08.2017 r. od około godz. 22:00 do odwołania zmianie ulega lokalizacja przystanku 02 KAROLKOWA.

Przystanek w nowej lokalizacji znajdować się będzie 20 metrów przed dotychczasową lokalizacją.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 18 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską