Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L39, N83, 709, 727, 739

Zmiany w funkcjonowaniu przystanków w zespole przystankowym DĄBRÓWKA

od 01.07.2017 (sobota)

W związku z zakończeniem prac w rejonie przystanku DĄBRÓWKA 01 od dnia 1.07.2017 r. od początku kursowania linii dziennych przywraca się funkcjonowanie ww. przystanku w lokalizacji stałej.

Jednocześnie w związku z koniecznością przebudowy peronu przystankowego na przystanku DĄBRÓWKA 02 od dnia 1.07.2017 r. od początku kursowania linii dziennych zawiesza się jego funkcjonowanie. W zamian za zawieszony przystanek nie będzie uruchomiony przystanek tymczasowy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 29 czerwca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską