Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

L39, N83, 709, 727, 739

Zmiany w funkcjonowaniu przystanków w zespole przystankowym DĄBRÓWKA

od 01.07.2017 (sobota)

W związku z zakończeniem prac w rejonie przystanku DĄBRÓWKA 01 od dnia 1.07.2017 r. od początku kursowania linii dziennych przywraca się funkcjonowanie ww. przystanku w lokalizacji stałej.

Jednocześnie w związku z koniecznością przebudowy peronu przystankowego na przystanku DĄBRÓWKA 02 od dnia 1.07.2017 r. od początku kursowania linii dziennych zawiesza się jego funkcjonowanie. W zamian za zawieszony przystanek nie będzie uruchomiony przystanek tymczasowy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 29 czerwca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Inwestycje: metro, innowacje, wygoda

Inwestycje: metro, innowacje, wygoda

Każdego roku Zarząd Transportu Miejskiego stawia przed sobą ambitne zadania inwestycyjne, których nadrzędnym celem jest poprawa komfortu podróżowania Warszawskim Transportem Publicznym. Co działo się w 2017 roku i jakie są nasze plany na najbliższe 12 miesięcy? Gdzie rozpoczniemy remonty, a gdzie zamierzamy zamontować nowe przystanki? Jakie prace zostaną wykonane na budowie metra? O tym wszystkim można przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika "iZTM". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską