Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku Al. Witosa 01

od 21.06.2017 (środa)

W związku z budową drogi rowerowej wzdłuż ul. Czerniakowskiej i związaną z tym wymianą chodnika na przystanku AL. WITOSA 01 od dnia 21.06.2017 od początku kursowania do odwołania zawiesza się jego funkcjonowanie.

W jego zastępstwie uruchamia się przystanek AL. WITOSA 51, zlokalizowany przy ul. Czerniakowskiej około 20 m za podstawową lokalizacją na tymczasowym wypłytowaniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 20 czerwca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską