Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku Al. Witosa 01

od 21.06.2017 (środa)

W związku z budową drogi rowerowej wzdłuż ul. Czerniakowskiej i związaną z tym wymianą chodnika na przystanku AL. WITOSA 01 od dnia 21.06.2017 od początku kursowania do odwołania zawiesza się jego funkcjonowanie.

W jego zastępstwie uruchamia się przystanek AL. WITOSA 51, zlokalizowany przy ul. Czerniakowskiej około 20 m za podstawową lokalizacją na tymczasowym wypłytowaniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 20 czerwca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską