Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

138, 338

Wycofanie podjazdów linii autobusowych do przystanku UTRATA - zmiana tras linii 138 i 338

od 01.04.2017 (sobota)

W związku z postępującą degradacją nawierzchni jezdni ulicy Utrata i brakiem możliwości bezpiecznego przejazdu linie 138 (od dnia 1.04.br. od godz.16:00) i 338 (od dnia 3.04.br. od początku kursowania) do odwołania zostają wycofane z podjazdów do przystanku UTRATA.

            Tym samym zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanków:

  • ZABRANIECKA 04;
  • UTRATA 01 i 02

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 3 kwietnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 3 kwietnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską