Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

401, 504

Budowa Drogi Ekspresowej S2 – Południowa Obwodnica Warszawy

od 28.03.2017 (wtorek)

W związku z rozpoczęciem prac przy budowie Drogi Ekspresowej S2 – Południowa Obwodnica Warszawy i wprowadzeniem zmian w org. ruchu na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Płaskowickiej wprowadzone zostaną niżej podane zmiany w funkcjonowaniu komunikacji
w dzielnicy Ursynów.

1) Od dnia 28.03.2017 r. od ok. godz. 22:00 do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku NATOLIN PŁN. 12. W zamian za zawieszony przystanek nie uruchamia się przystanku tymczasowego.

2) Od dnia 28.03.2017 r. od ok. godz. 22:00 do końca kursowania linii dziennych autobusy linii 504 zostaną skierowane na trasę objazdową:

504      w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania al. KEN/ Płaskowickiej: al. KEN - Płaskowickiej (w prawo) – zawrotka przez pętlę autobusowa NATOLIN PŁN. – Płaskowickiej (w prawo) i dalej swoja trasą,

w kierunku Os. Kabaty:
Obowiązuje trasa podstawowa (w rejonie skrzyżowania al. KEN i ul. Płaskowickiej po jezdni tymczasowej)

3) Od dnia 28.03.2017 r. od ok. godz. 22:00 do odwołania autobusy linii 136 tylko w kierunku MŁYNÓW zostaną skierowane na trasę zmienioną:

136     w kierunku Młynów:
od wyjazdu z pętli autobusowej: Płaskowickiej (w lewo) i dalej swoja trasą

4) Od dnia 29.03.2017 r. od początku kursowania do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanków METRO NATOLIN 03 i NATOLIN PŁN. 08.

5) Od dnia 29.03.2017 r. od początku kursowania linii dziennych do odwołania autobusy linii 401 (kursy wariantowe) i 504 zostaną skierowane na trasę zmienioną:

504      w kierunku Dw. Centralny:
od skrzyżowania Belgradzka / al. KEN: Belgradzka – Lanciego - Płaskowickiej i dalej swoja trasą,

w kierunku Os. Kabaty:
Obowiązuje trasa podstawowa (w rejonie skrzyżowania al. KEN i ul. Płaskowickiej po jezdni tymczasowej)

401 (kursy wariantowe)       w kierunku Natolin Płn.(linia 401):
trasa zostaje skrócona do przystanku URSYNÓW PŁD. 03

504 (kursy wariantowe)       w kierunku Dw. Centralny (linia 504):
NATOLIN PŁN. 14
– Płaskowickiej i dalej swoją trasą

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 24 marca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską