Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

733

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku URZUT 01

od 14.03.2017 (wtorek)

W związku z modernizacją al. Katowickiej w miejscowości Urzut od dnia 14 marca 2017 r. od około godz. 13:00 do odwołania zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku URZUT 01.

Jednocześnie uruchomione zostaje funkcjonowanie zastępczego przystanku URZUT 51, zlokalizowanego na kontrapasie al. Katowickiej (w zatoce), bezpośrednio za podstawową lokalizacją przystanku.

Przystanek obowiązuje dla linii 733 jako warunkowy.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 14 marca 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską