Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

123, 173, 188, 202

Zmiany charakteru przystanków: HETMANSKA oraz CHODAKOWSKA

od 27.02.2017 (poniedziałek)

W związku z wnioskami Pasażerów oraz przeprowadzonymi pomiarami od dnia 27 lutego 2017 r. od początku kursowania linii dziennych następuje zmiana charakterów następujących przystanków:

  • CHODAKOWSKA 01 i 02 dla linii 123, 173 i 202 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy („na żądanie”);
  • HETMAŃSKA 01 i 02 dla linii 188 i 202 - zmiana charakteru z warunkowego („na żądanie”) na stały;

Jednocześnie na trasach linii 102 oraz 202 uruchamia się przystanek DWERNICKIEGO 04 zlokalizowany na ul. Szaserów za skrzyżowaniem z ul. Wiatraczną. Charakter przystanku dla ww. linii: stały.

opublikowano 17 lutego 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska oczami dzieci

Komunikacja miejska oczami dzieci

Jeżdżąc każdego dnia komunikacją miejską, nawet nie zastanawiamy się nad tym, jak skomplikowany i fascynujący jest to system. Pewne rzeczy są dla dorosłych oczywiste, jak to, że tramwaj jeździ po szynach, czy to, że trzeba kasować bilety. A gdyby tak spojrzeć na komunikację miejską oczami dzieci i zastanowić się, dlaczego nie wolno przewozić krowy metrem (bo niby właściwie, czemu)? Albo dlaczego jazda tramwajem w deszczu może być niebezpieczna? Albo czym zajmuje się kowboj i co może mieć wspólnego z Warszawą? więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską