Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

123, 173, 188, 202

Zmiany charakteru przystanków: HETMANSKA oraz CHODAKOWSKA

od 27.02.2017 (poniedziałek)

W związku z wnioskami Pasażerów oraz przeprowadzonymi pomiarami od dnia 27 lutego 2017 r. od początku kursowania linii dziennych następuje zmiana charakterów następujących przystanków:

  • CHODAKOWSKA 01 i 02 dla linii 123, 173 i 202 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy („na żądanie”);
  • HETMAŃSKA 01 i 02 dla linii 188 i 202 - zmiana charakteru z warunkowego („na żądanie”) na stały;

Jednocześnie na trasach linii 102 oraz 202 uruchamia się przystanek DWERNICKIEGO 04 zlokalizowany na ul. Szaserów za skrzyżowaniem z ul. Wiatraczną. Charakter przystanku dla ww. linii: stały.

opublikowano 17 lutego 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja pod specjalnym nadzorem

Komunikacja pod specjalnym nadzorem

Być może niektórzy z Was nie zdają sobie nawet z tego sprawy jak ważny jest sprawny nadzór nad bieżącym funkcjonowaniem komunikacji miejskiej. To dzięki wiedzy i doświadczeniu Dyżurnych ZTM stołeczny transport publiczny jest w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. W każdej nieprzewidzianej sytuacji. A dzięki nowym narzędziom, które Dyżurny ZTM ma obecnie do swojej dyspozycji, takie zadania jak kontrole temperatury w pojazdach czy uruchamianie linii zastępczych stają się znacznie łatwiejsze. To właśnie nadzór nad komunikacją miejską i wszystkie nowości z nim związane jakie udało nam się wdrożyć w Zarządzie Transportu Miejskiego są tematem aktualnego numeru naszego magazynu iZTM. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską