Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

123, 173, 188, 202

Zmiany charakteru przystanków: HETMANSKA oraz CHODAKOWSKA

od 27.02.2017 (poniedziałek)

W związku z wnioskami Pasażerów oraz przeprowadzonymi pomiarami od dnia 27 lutego 2017 r. od początku kursowania linii dziennych następuje zmiana charakterów następujących przystanków:

  • CHODAKOWSKA 01 i 02 dla linii 123, 173 i 202 - zmiana charakteru ze stałego na warunkowy („na żądanie”);
  • HETMAŃSKA 01 i 02 dla linii 188 i 202 - zmiana charakteru z warunkowego („na żądanie”) na stały;

Jednocześnie na trasach linii 102 oraz 202 uruchamia się przystanek DWERNICKIEGO 04 zlokalizowany na ul. Szaserów za skrzyżowaniem z ul. Wiatraczną. Charakter przystanku dla ww. linii: stały.

opublikowano 17 lutego 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zima w komunikacji - dawniej i dziś

Zima w komunikacji - dawniej i dziś

- Każdego roku przed sezonem zimowym przygotowujemy dwa zlecenia na wypadek intensywnych opadów śniegu, jedno dla komunikacji autobusowej, a drugie – tramwajowej. W przypadku autobusów cały obszar objęty komunikacją ZTM został podzielony na rejony, którymi „opiekują się” pracownicy ZTM i operatorów. Dla tramwajów – w zależności od czynników atmosferycznych – zakładamy możliwość wprowadzenia stanu zagrożenia lub krytycznego. Może to wiązać się z wyłączeniami ruchu na wybranych odcinkach – wyjaśnia szef Działu Nadzoru Przewozów ZTM Grzegorz Strzelczyk. Tematem numeru lutowego iZTM są zimy w komunikacji, zarówno te obecne – lekkie i nieuciążliwe, jak i te minione – bardzo mroźne i śnieżne.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską