Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Możliwe utrudnienia w komunikacji w dn. 13.07 br.

od 13.07.2018 (piątek)

W dniu 13 lipca br. (piątek) planowane są zgromadzenia i przemarsze:

1)   o godz. 13:00 zbiórka uczestników na pl. Konstytucji skąd nastąpi przemarsz ulicami: Piękna, Al. Ujazdowskie przed Kancelarię Prezesa Rady Ministrów gdzie około godz. 16:00 przewidziane jest zakończenie zgromadzenia.

2)   o godz. 19:00 zbiórka uczestników na pl. Defilad skąd nastąpi przemarsz ulicami: Al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Świętokrzyska, Jasna 14/16a gdzie około godz. 22:00 przewidziane jest zakończenie przemarszu.

W przypadku braku możliwości przejazdu ww. ulicami pojazdy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejeznymi ciągami komunikacyjnymi.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 11 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską