Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku ŚLIWCE 02

od 10.07.2018 (wtorek) do 12.07.2018 (czwartek)

W związku z kolejnym etapem prac związanych z budową drogi rowerowej wzdłuż ul. Jagiellońskiej na odcinku do ronda Starzyńskiego do trasy S8, od dnia 10.07.2018 r. od ok. godz. 13:00 do dnia 12.07.2018 r. do końca kursowania linii dziennych zawiesza się funkcjonowanie przystanku ŚLIWICE 02.

W zastępstwie uruchamia się funkcjonowanie przystanku ŚLIWICE 52 zlokalizowanego ok. 20 m przed lokalizacją podstawową, powierzchnia przystanku zbliżona do powierzchni podstawowej.

Charakter przystanku dla linii 509 i N03 nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską