Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku OKOPOWA 02

od 12.07.2018 (czwartek)

W związku z remontem przystanku OKOPOWA 02 od nocy 12/13.07.2018 r. od początku kursowania linii nocnej do odwołania zawiesza się funkcjonowanie ww. przystanku.

W zastępstwie zawieszonego przystanku uruchamia się przystanek tymczasowy OKOPOWA 52 zlokalizowany przy al. "Solidarności" ok. 60 m za zawieszonym przystankiem w lokalizacji stałej.

Przystanek tymczasowy obowiązywał będzie jako warunkowy dla linii N42.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 lipca 2018r.
ostatnia aktualizacja 13 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską