Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zawieszenie funkcjonowania przystanku WITOLIN 03

od 14.07.2018 (sobota) do 15.07.2018 (niedziela)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu chodników na ul. Łukowskiej, w dniach 14-15.07 br. od początku do końca kursowania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku WITOLIN 03, obowiązującego jako „dla wysiadających” dla linii autobusowych 141158 oraz 182.

       W zamian nie zostaje uruchomiony przystanek zastępczy.

       Wysiadanie pasażerów z autobusów ww. linii będzie się odbywało na przystankach WITOLIN 01 i 02, zlokalizowanych na krańcu autobusowym.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 6 lipca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską