Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N42, N52, 105, 194, 197, 713, 716, 743

Zmiana lokalizacji przystanku FORT WOLA 02

od 30.06.2018 (sobota) od godz. 04:00

W związku z wymianą nawierzchni na przystanku FORT WOLA 02 od dnia 30.06.2018 r. od godz. 4:00 zawieszone zostaje jego funkcjonowanie.

Uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanku tymczasowego FORT WOLA 52, zlokalizowanego przy ul. Połczyńskiej (ok. 80 m za przystankiem w lokalizacji stałej jadąc w kierunku ul.  Powstańców Śląskich). Przystanek tymczasowy obowiązywał będzie na analogicznych zasadach jak zawieszony przystanek w lokalizacji stałej.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 27 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską