Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku RONDO DASZYŃSKIEGO 04

od 14.06.2018 (czwartek)

W związku z budową drogi dla rowerów wzdłuż ciągu ulic Okopowa – Towarowa na odcinku od ronda Zgrupowania AK „Radosław” do pl. Zawiszy, od dnia 14.06.2018 r., od początku kursowania linii dziennych do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego RONDO DASZYŃSKIEGO 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 105 i 190.

W zastępstwie uruchomione zostaje funkcjonowanie przystanku zastępczego RONDO DASZYŃSKIEGO 54, zlokalizowanego przy ul. Towarowej za ul. Łucką, około 100 metrów za lokalizacją podstawową.

Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską