Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Możliwe utrudnienia w komunikacji w rejonie Ursynowa i Śródmieścia w dn. 16.06 br.

dn. 16.06.2018 (sobota)

Dnia 16 czerwca br. w godz. 11:00 – 14:30 przewidziane są planowane zgromadzenia publiczne:

1)    w godz. 11.00 – 12:00 organizowane przez Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi nr 330. Zbiórka uczestników jest przy ul. Mandarynki 1, skąd nastąpi przemarsz ulicami: Mandarynki – Rosoła – Belgradzka – Lanciego – Migdałowa na boisko szkolne.

2)    w godz. 12.00 – 14.30 zbiórka uczestników przy rondzie de Gaulle’a , skąd następi przemarsz ulicami: Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Mokotowska – Wilcza – Krucza – Piękna do pl. Konstytucji.

W przypadku braku możliwości przejazdu ww. ulicami autobusy komunikacji miejskiej zostaną skierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską