zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

154, 317

Możliwe utrudnienia w kursowaniu linii 154 i 317

dn. 13.06.2018 (środa) od godz. 13:30 do godz. 18:30

W dniu 13 czerwca br. w godz. 16:30 – 18:30 przewidziane jest zgromadzenie publiczne przy ul. Komitetu Obrony Robotników 43, skąd nastąpi przemarsz przed gmach PLL LOT S.A. a następnie w kierunku ul. Żwirki i Wigury na skwer Pamięci 7 Pułku Piechoty AK „Garłuch”.

Mogą wystąpić utrudnienia w kursowaniu autobusów. W przypadku braku możliwości przejazdu pojazdów komunikacji miejskiej zostaną one skierowane na trasy objazdowe najbliższymi możliwymi ciągami komunikacyjnymi.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską