Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Uruchomienie linii 255

od 09.06.2018 (sobota)

Od dnia 9.06.2018 r. od początku kursowania linii dziennych (od nocy 9/10.06.2018 r. od początku kursowania linii nocnych), w związku z zakończeniem budowy przystanków w ciągu ul. Jana Kazimierza uruchomiona zostaje linia autobusowa 255, kursująca na trasie: CM. WOLSKI - Fort Wola - Hubalczyków - Jana Kazimierza - Ordona - Kasprzaka - Prosta - RONDO DASZYŃSKIEGO

Powstają nowe zespoły przystankowe: GIZÓW, GOLESZOWSKA oraz JANA KAZIMIERZA. Uruchomione zostają nowe przystanki:

  1. ORDONA 04, zlokalizowany na ul. Jana Kazimierza, za skrzyżowaniem z ul. Ordona, w kierunku zachodnim. Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla linii 255.
  2. GIZÓW 01, zlokalizowany na ul. Jana Kazimierza, przed skrzyżowaniem z ul. Gizów, w kierunku wschodnim. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 255.
  3. GIZÓW 02, zlokalizowany na ul. Jana Kazimierza, przed skrzyżowaniem z ul. Gizów, w kierunku zachodnim. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 255.
  4. GOLESZOWSKA 01, zlokalizowany na ul. Jana Kazimierza, za skrzyżowaniem z ul. Goleszowską, w kierunku wschodnim. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 255.
  5. GOLESZOWSKA 02, zlokalizowany na ul. Jana Kazimierza, za skrzyżowaniem z ul. Goleszowską, w kierunku zachodnim. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 255.
  6. JANA KAZIMIERZA 01, zlokalizowany na ul. Jana Kazimierza, za skrzyżowaniem z ul. Sowińskiego, w kierunku wschodnim. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 255.
  7. JANA KAZIMIERZA 02, zlokalizowany na ul. Jana Kazimierza, za skrzyżowaniem z ul. Sowińskiego, w kierunku zachodnim. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy dla linii 255.
  8. FORT WOLA 05, zlokalizowany na ul. Hubalczyków, za skrzyżowaniem z ul. Wolską, w kierunku południowym. Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla linii 255.
  9. FORT WOLA 06, zlokalizowany na ul. Fort Wola, za skrzyżowaniem z ul. Wolską, w kierunku północnym. Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla linii 194, 255, 713, 716 i 743 oraz jako warunkowy dla linii N52.
Powiększ zdjęcie

opublikowano 6 czerwca 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

Świętujemy w tym roku 10-lecie Warszawskich Linii Turystycznych, organizowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. Przez ten czas na pokłady jednostek pływających pod szyldem WLT wsiadło ponad milion pasażerów, a same Warszawskie Linie Turystyczne stały się ważną częścią letniej oferty stolicy. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską