Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku PODSKARBIŃSKA 04

od 19.05.2018 (sobota)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu budowy kanalizacji sanitarnej w ulicy Stanisławowskiej, od dnia 19.05 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku PODSKARBIŃSKA 04, obowiązującego jako stały dla linii autobusowych 173 oraz 202.

            W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy PODSKARBIŃSKA 54, zlokalizowany na tymczasowym wypłytowaniu przy ul. Stanisławowskiej około 85 metrów przed lokalizacją podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską