Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Budowa drogi dla rowerów w ul. Jagiellońskiej - przesunięcie przystanków

od 10.05.2018 (czwartek)

W związku z kolejnym etapem budowy drogi dla rowerów wzdłuż ul. Jagiellońskiej, od dnia 10.05.2018 r., od około godz. 14:00 przywraca się podstawową lokalizację przystanku BUDZIŃSKIEJ–TYLICKIEJ 02.

Wobec powyższego, likwidacji ulega przystanek zastępczy BUDZIŃSKIEJ–TYLICKIEJ 52.

Ponadto zawieszeniu ulega funkcjonowanie przystanku DYREKCJA FSO 02. W jego zastępstwie uruchomiony zostanie przystanek zastępczy DYREKCJA FSO 52, zlokalizowany 138 metrów przed lokalizacją podstawową.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 10 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską