Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

N21, 198

Zmiana lokalizacji przystanku SŁOWACKIEGO 02

od 08.05.2018 (wtorek)

W związku z rozpoczęciem kolejnego etapu remontu chodnika wzdłuż ulicy Raczkiewicza, od dnia 8.05 br. od początku kursowania do odwołania, zawiesza się funkcjonowanie przystanku autobusowego SŁOWACKIEGO 02, obowiązującego jako warunkowy dla linii autobusowych 198 oraz nocnej N21.

W zamian uruchomiony zostaje przystanek zastępczy SŁOWACKIEGO 52, zlokalizowany na chodniku przy ul. Raczkiewicza przed skrzyżowaniem z ul. Słowackiego (ok. 60 metrów przed lokalizacją podstawową). Charakter przystanku dla poszczególnych linii nie ulega zmianie.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 7 maja 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Metro zmienia Warszawę

Metro zmienia Warszawę

Metro ma „właściwości miastotwórcze”. Dzielnice Warszawy, do których dociera, rozwijają się szybciej, przyciągają biznes i nowych mieszkańców. Tak było na Ursynowie i Bielanach, to samo dzieje się na Woli oraz Pradze, dlatego naszym Czytelnikom postanowiliśmy przybliżyć, co zmieniło się w stolicy po wybudowaniu centralnego odcinka II linii metra. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską