Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

118, 127

Zawieszenie funkcjonowania przystanku DOBRA 02

od 16.04.2018 (poniedziałek)

Od dnia 16.04.2018 r. od początku kursowania do dnia 18.04.2018 r. do końca kursowania w związku budową sieci wodociągowej zawiesza się funkcjonowanie przystanku DOBRA 02.

W zamian za zawieszony przystanek uruchamia się przystanek tymczasowy DOBRA 52, który zlokalizowany będzie przy ul. Dobrej (na wysokości zatoki parkingowej) ok. 50 m przed zawieszonym przystankiem w lokalizacji stałej. Zatrzymywanie autobusów należy realizować na pasie ruchu.

Przystanek obowiązywał będzie jako warunkowy dla linii 118 i 127.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 13 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską