zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

136, 192

Zawieszenie funkcjonowania przystanku NATOLIN PŁN. 01

od 09.04.2018 (poniedziałek)

Od dnia 9.04.2018 r. od początku kursowania w związku z kolejnymi etapami prac przy budowie POW zawiesza się funkcjonowanie przystanku NATOLIN PŁN. 01.

W zamian za zawieszony przystanek uruchamia się przystanek NATOLIN PŁN. 51, który zlokalizowany będzie przy ul. Lanciego ok. 60 m za skrzyżowaniem z ul. Płaskowickiej jadąc w kierunku ul. Belgradzkiej. Przystanek obowiązywał będzie jako stały dla linii 136 i 192.

opublikowano 6 kwietnia 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską