zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

W-2
W-1 

Uruchomienie specjalnych linii W-1 i W-2 w dniu 14.02 br.

dn. 14.02.2018 (środa)

W dniu 14 lutego 2018 r. (środa) uruchomione zostają specjalne linie:

- tramwajowa linia W-1 kursująca w ramowych godzinach 12:00 - 20:00 jednokierunkowo na trasie:

PL. NARUTOWICZA - Grójecka - pl. Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - most Poniatowskiego - al. Zieleniecka - Targowa - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - pl. Bankowy - Marszałkowska - Nowowiejska - Filtrowa - PL. NARUTOWICZA.

Kursowanie linii W-1 odbywa się na podstawie specjalnego rozkładu jazdy. Opłata za przejazd według obowiązującej taryfy ZTM. W wagonach kursujących na linii W-1 honorowane będą wszystkie rodzaje biletów ZTM. Bilety krótkookresowe będą kasowane przez konduktorów - członków Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej działających na rzecz Tramwajów Warszawskich. Na biletach jednorazowych przesiadkowych oraz czasowych konduktorzy umieszczać będą pieczątkę wraz z adnotacją o dacie i godzinie rozpoczęcia przejazdu. Przejazd na podstawie ważnego biletu okresowego (krótko - lub długookresowego) możliwy będzie po wcześniejszym jego skasowaniu (aktywowaniu karty) w innym pojeździe komunikacji miejskiej lub w bramce metra.

- autobusowa linia W-2 kursująca w ramowych godzinach 12:00 - 20:00 na trasie:

KONWIKTORSKA - Konwiktorska - Bonifraterska (powrót: Bonifraterska - Międzyparkowa - Słomińskiego - Zakroczymska - Konwiktorska) - pl. Krasińskich - Miodowa - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Al. Ujazdowskie - ŁAZIENKI KRÓLEWSKIE.

Kursowanie linii W-2 odbywa się na podstawie specjalnego rozkładu jazdy. Opłata za przejazd według obowiązującej taryfy ZTM. W pojazdach kursujących na linii W-2 honorowane będą wszystkie rodzaje biletów ZTM.

opublikowano 9 lutego 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską