zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

110, 708, 712

Zmiana lokalizacji przystanku MOŚCISKA 01

od 06.12.2017 (środa) do 09.12.2017 (sobota)

W związku z awarią sieci gazowniczej w rejonie ul. Arkuszowej w dniu 6.12.2017 r. od godz. 8:30 zawiesza się funkcjonowanie przystanku MOŚCISKA 01.

Jednocześnie uruchamia się funkcjonowanie przystanku MOŚCISKA 51, zlokalizowanego przy ul. Arkuszowej w kierunku ul. Wólczyńskiej, ok. 80 metrów przed lokalizacją podstawową. Przystanek obowiązuje jako stały dla autobusów linii 110, 708 i 712.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 5 grudnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 8 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską