zmiany w komunikacji - informacje - ZTM Warszawa

Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Możliwe utrudnienia w rejonie Śródmieścia i Pragi w dn. 8-9.12 br.

od 08.12.2017 (piątek) do 09.12.2017 (sobota) do godz. 03:00

1. W dniu 8 grudnia br. w ramowych godz. 12:30-14:00 planowane jest zgromadzenie przed Katedrą Praską, a następnie przemarsz ul. Floriańską do ul.  Kłopotowskiego.

2. W nocy 8/9 grudnia br. w ramowych godz. 20:30 – 3:00 planowana jest pielgrzymka biegowa na trasie: Gdańska – Słowackiego – Podleśna – Dewajtis – ścieżka rowerowo-spacerowa wzdłuż Wisły i Wisłostrady – most Śląsko-Dąbrowski – Sierakowskiego – Kłopotowskiego – ścieżką rowerowo –spacerową wzdłuż Wisły do mostu Łazienkowskiego – Czerniakowska – Bartycka – Chełmska – Belwederska – Al. Ujazdowskie – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście.

W przypadku braku możliwości przejazdu wyżej wymienionymi ulicami autobusy komunikacji miejskiej będą kierowane na trasy objazdowe najbliższymi przejezdnymi ciągami komunikacyjnymi.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 5 grudnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

Zakochaj się w Warszawie razem z WTP

A gdyby tak rzucić wszystko i ruszyć …nie, nie w Bieszczady a w podróż po Warszawie, choćby na kilka godzin, w jedno letnie popołudnie? Oczywiście, najlepiej wykorzystać do tego Warszawski Transport Publiczny. Jeśli ktoś myśli, że już wszystko w stolicy widział i zwiedził i nic go nie zaskoczy, to jest w błędzie. Im dłużej będziemy podróżować po kolejnych dzielnicach, tym więcej fantastycznych miejsc odkryjemy. Dla wszystkich, którzy lubią rywalizować i przy okazji sprawdzać swoją wiedzę, mamy znakomitą wiadomość. Tego lata można wziąć udział w Warszawskiej Grze Komunikacyjnej i podróżując - jednocześnie zwiedzać. W najnowszym numerze iZTM przedstawiamy zasady uczestnictwa w tej zabawie. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską