Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku BIAŁOBRZESKA 02

od 25.11.2017 (sobota)

W związku z budową drogi rowerowej wzdłuż Al. Jerozolimskich i związaną z tym wymianą chodnika na przystanku BIAŁOBRZESKA 02 od dnia 25.11.2017 od początku kursowania do odwołania zawiesza się jego funkcjonowanie.

W jego zastępstwie uruchamia się przystanek BIAŁOBRZESKA 52, zlokalizowany przy Al. Jerozolimskich około 50 m za podstawową lokalizacją na tymczasowym wypłytowaniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 24 listopada 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

Komunikacja miejska - nasza wspólna sprawa

O komunikacji miejskiej warto i trzeba rozmawiać. Każdy znajdzie w niej coś ciekawego, a przy okazji można posiąść wiedzę na temat wielu, ważnych społecznie, zagadnień takich jak ekologia czy dbanie o wspólną przestrzeń. Szczególnie wdzięcznymi słuchaczami są dzieci, u których od najmłodszych lat można kształtować prawidłowe postawy i przekonywać, że warto korzystać z Warszawskiego Transportu Publicznego. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego kieruje do szkół ofertę zajęć z wychowania komunikacyjnego "Nasza wspólna sprawa - ekologiczna Warszawa". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską