Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku KLUB LIRA 02

od 20.11.2017 (poniedziałek)

W związku z budową przystanków autobusowych na ul. Łojewskiej i Łabiszyńskiej od dn. 20.11.2017 r. od początku kursowania do odwołania zawiesza się funkcjonowanie przystanku KLUB LIRA 02.

Jednocześnie uruchamia się funkcjonowanie przystanku KLUB LIRA 52, zlokalizowanego ok. 30 metrów przed lokalizacją podstawową. Przystanek obowiązuje na analogicznych zasadach jak zawieszony przystanek stały.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 16 listopada 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską