Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

123, 147, 156

Zmiana trasy linii 156 oraz zmiana przystanków krańcowych linii 123 i 147 w zespole DW. WSCHODNI (KIJOWSKA)

od 18.11.2017 (sobota)

W związku z zakończeniem budowy infrastruktury drogowej i wprowadzeniem stałej organizacji ruchu na Trasie Świętokrzyskiej na odcinku al. Tysiąclecia – Zabraniecka w celu poprawy połączenia dzielnicy Targówek z dworcem Wschodnim od dnia 18 listopada br. (sobota) od początku kursowania linii dziennych linia 156 zostaje skierowana na nową, stałą trasę:

METRO MŁOCINY – Kasprowicza – (…) – Księcia Ziemowita – NaczelnikowskaRybieńskaZabranieckaTrasa ŚwiętokrzyskaKijowska
– DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

Na trasie linii 156 uruchomione zostają przystanki:

  • DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 16 zlokalizowany w zatoce na Trasie Świętokrzyskiej za skrzyżowaniem z al. Tysiąclecia w kierunku
    ul. Zabranieckiej obowiązujący jako warunkowy (na żądanie).
  • MŁYN MICHLA 01 zlokalizowany w zatoce na Trasie Świętokrzyskiej za skrzyżowaniem z ul. Objazdową w kierunku dw. Wschodniego obowiązujący jako warunkowy (na żądanie).
  • MŁYN MICHLA 02 zlokalizowany w zatoce na Trasie Świętokrzyskiej za skrzyżowaniem z ul. Objazdową w kierunku ul. Zabranieckiej obowiązujący jako warunkowy (na żądanie).
  • SIARCZANA 03 zlokalizowany w zatoce na Trasie Świętokrzyskiej za skrzyżowaniem z ul. Zabraniecką w kierunku Dw. Wschodniego obowiązujący jako warunkowy (na żądanie).

Jednocześnie od dnia 18 listopada br. (sobota) od początku kursowania linii dziennych zmianie ulega lokalizacja przystanków krańcowych linii 123 i 147
w zespole DW. WSCHODNI (KIJOWSKA).

  • Linia 123:

zamiast przystanku DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 09 jako krańcowy obowiązywał będzie przystanek DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 10. Tym samym w zespole DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) dla linii 123 obowiązywać będą wyłącznie przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 10 jako krańcowy oraz DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 11 jako przelotowy po wyjeździe z pętli.

  • Linia 147:

zamiast przystanku DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 08 jako krańcowy obowiązywał będzie przystanek DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 09. Tym samym w zespole DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) dla linii 147 obowiązywać będą wyłącznie przystanki: DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 09 jako krańcowy oraz DW. WSCHODNI (KIJOWSKA) 11 jako przelotowy po wyjeździe z pętli.

opublikowano 15 listopada 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Witamy Łomianki w 1 strefie

Witamy Łomianki w 1 strefie

Komunikacja miejska, organizowana przez Zarząd Transportu Miejskiego, dawno już przekroczyła granice samej Warszawy. Mapa, przedstawiająca trasy linii autobusowych wygląda bardzo ciekawie i uświadamia, jak rozbudowany i rozległy jest to system, jak wiele osób korzysta z transportu publicznego nie tylko w centrum stolicy, ale także na jej obrzeżach. Autobusy i Szybka Kolej Miejska docierają do wielu miejscowości, stanowiących aglomerację warszawską. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską