Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Z20
18, 20 

Weekendowe wyłączenia ruchu tramwajowego w ul. Jagiellońskiej

od 04.11.2017 (sobota) do 26.11.2017 (niedziela)

UWAGA!! W dniach 18.11 br. do 19.11 br. do końca kursowania linia 20 zostaje skierowana na trasę objazdową podaną w komunikacie dot. wyłączenia ruchu w ul. Obozowej.

W związku z kontynuacją prac torowych w ul. Jagiellońskiej na odcinku od ronda Starzyńskiego do pętli Żerań FSO w dniach: 4-5.11, 18-19.11 oraz 25-26.11 br. (soboty-niedziele) ruch tramwajów na ww. odcinku zostanie wyłączony.

W związku z powyzszym wprowadzone zostaną poniższe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

Linia 18 - skierowana zostanie na nową trasę zmienioną:

WORONICZA - Woronicza - Puławska - pl. Unii Lubelskiej - Marszałkowska - pl. Zbawiciela - Marszałkowska - pl. Konstytucji - Marszałkowska - pl. Bankowy - Andersa - Międzyparkowa - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - Jagiellońska - RATUSZOWA-ZOO

Linia 20 - skierowana zostanie na nową trasę zmienioną:

BOERNEROWO - Kaliskiego - Dywizjonu 303 - Obozowa - Młynarska - al. Solidarności - most Śląsko-Dąbrowski - al. Solidarności - Targowa - Ratuszowa - RATUSZOWA-ZOO

Linia Z20 - zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa kursująca na trasie:

ŻERAŃ FSO - Jagiellońska - śwśw. Cyryla i Metodego - Targowa - al. Solidarności - DW. WILEŃSKI (powrót: al. Solidarności - Jagiellońska).

Uruchomione zostaną dodatkowe zastępcze przystanki autobusowe:

- RATUSZOWA-ZOO 53 - autobusowy, zlokalizowany w ul. Jagiellońskiej, w kierunku południowym, za skrzyżowaniem z ul. Ratuszową. Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla linii Z20.
- RATUSZOWA-ZOO 54 - autobusowy, zlokalizowany w ul. Jagiellońskiej, w kierunku północnym, przed skrzyżowaniem z ul. Ratuszową. Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla linii Z20.
- BATALIONU PLATERÓWEK 53 - autobusowy, zlokalizowany w ul. Jagiellońskiej, w kierunku południowym, za skrzyżowaniem z ul. Batalionu Platerówek. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie) dla linii Z20.
- BATALIONU PLATERÓWEK 54 - autobusowy, zlokalizowany w ul. Jagiellońskiej, w kierunku północnym, za skrzyżowaniem z ul. Batalionu Platerówek. Przystanek będzie obowiązywał jako warunkowy (na żądanie) dla linii Z20.

Zawieszone zostanie funkcjonowanie przystanków tramwajowych:

- GOLĘDZINÓW 01 i 02
- PIMOT 03
i 04
- BATALIONU PLATERÓWEK 01
i 02
- ŚLIWICE 03
i 04
- BUDZIŃSKIEJ-TYLICKIEJ 03
i 04
- DYREKCJA FSO 03
i 04
- ŻERAŃ FSO 05
, 06, 07 i 08

Wznowione zostanie funkcjonowanie przystanków tramwajowych:

-  RATUSZOWA-ZOO 05 i 06 zlokalizowanych na pętli tramwajowej RATUSZOWA-ZOO.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 2 listopada 2017r.
ostatnia aktualizacja 16 listopada 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odkorkuj się i jedź

Odkorkuj się i jedź

Każdy kierowca dobrze wie, co to znaczy stać w korku. Minuty mijają, wskazówki zegarka tykają „coraz głośniej”, a kolumna samochodów przesuwa się powolutku w kierunku kolejnych świateł. Spóźnienie do pracy, do lekarza czy na spotkanie jest w takiej sytuacji niemal pewne, a przecież, po dojechaniu na miejsce, trzeba jeszcze gdzieś zaparkować auto w centrum miasta. Nerwy, hałas, spaliny - tego wszystkiego można uniknąć, wybierając komunikację miejską. Tylko co zrobić, jeśli się mieszka poza Warszawą? W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem są parkingi "Parkuj i Jedź", które istnieją w stolicy już dziesięć lat. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską