Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

ostatnie zmiany

Zmiana lokalizacji przystanku SADYBA 01

od 27.09.2017 (środa)

W związku z budową drogi rowerowej wzdłuż ul. Powsińskiej i związaną z tym wymianą chodnika na przystankach 3065 SADYBA 01 i 07 od dnia 27.09.2017 od godz. około 17:00 do odwołania zawiesza się ich funkcjonowanie.

W ich zastępstwie uruchamia się przystanek SADYBA 51, zlokalizowany przy ul. Powsińskiej za skrzyżowaniem z ul. Okrężną około 90 m za podstawową lokalizacją na tymczasowym wypłytowaniu.

Przepraszamy za utrudnienia.

opublikowano 27 września 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bezpieczny mały pasażer

Bezpieczny mały pasażer

Każdego dnia w Warszawskim Transporcie Publicznym spotykamy pasażerów, którzy w komunikacji miejskiej powinni cieszyć się specjalnymi względami: osoby starsze, osoby z niepełnosprawnościami czy rodziców z małymi dziećmi. Właśnie tej grupie pasażerów poświęcamy lipcowy numer naszego biuletynu. Naszą wspólną troską powinno być zapewnienie im bezpiecznego i możliwie wygodnego korzystania z pojazdów WTP. Rodzice natomiast sami muszą pamiętać o kilku ważnych zasadach, dzięki którym ich podróż będzie spokojna, a dziecko bezpieczne. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską