Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

rozkłady jazdy

Rozkłady jazdy ważne w dniu: 30.09.2016 (piątek)

przejdź do rozkładów na kolejne dni:

sobota niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek

Ikona115 - linia zwykła

kierunek » PKP Mokry Ług
PodkowyAleksandrów01
Złotej JesieniZłotej Jesieni01
ks.Szulczyka01
Zagórzańska 
TechnicznaNapoleona Bonaparte01
Przełęczy01
Hiacyntowa 
Petunii 
WalcowniczaCzekanowska01
NarcyzowaBartoszycka01
Wasilkowska01
OchoczaNarcyzowa01
Ochocza01
BystrzyckaPodkowy01
Bystrzycka01
Walcownicza 
PatriotówPKP Falenica03
Gruntowa02
Lawinowa02
Tomaszowska02
PKP Radość08
Planetowa02
Zbójnogórska02
Radość-Wodociąg02
Kolarska02
ŻegańskaPKP Międzylesie06
Wawer-Ratusz02
PożaryskiegoPożaryskiego04
Czatów02
KajkiIX Poprzeczna02
Instytut Kardiologii02
Odrodzenia02
Kajki04
KościuszkowcówCm.Ofiar Wojny02
KorkowaMarysin02
Spółdzielnia Noma02
Korkowa-Cmentarz02
WspólnaJagiellońska02
Wspólna02
zawrotka na rondzie 
WspólnaBrata Alberta01
SzosowaSosnowa01
GrzybowaInstruktorska01
Al.KomandosówNiedziałkowskiego01
Klasztorna01
zawrotka 
MarsaPKP Rembertów03
Cyrulików 
al.gen ChruścielaPKP Rembertów06
Rembertów-Ratusz02
Eskulapów02
Rembertów-AON02
Al.SztandarówJerzego02
Buchalteryjna02
PKP Mokry Ług03
kierunek » Aleksandrów
Al.SztandarówPKP Mokry Ług03
Zawrotka na Pętli 
Czwartaków 
Al.SztandarówBuchalteryjna01
Jerzego01
al.gen ChruścielaRembertów-AON01
Eskulapów01
Rembertów-Ratusz01
PKP Rembertów05
Cyrulików 
IlskiegoPKP Rembertów02
Al.KomandosówKlasztorna02
Niedziałkowskiego02
GrzybowaDziałyńczyków02
Instruktorska02
SzosowaSosnowa02
WspólnaBrata Alberta01
zawrotka 
WspólnaWspólna01
Jagiellońska01
KorkowaSpółdzielnia Noma01
KościuszkowcówMarysin05
Cm.Ofiar Wojny01
Rolnicza01
Kajki03
KajkiOdrodzenia01
Instytut Kardiologii01
IX Poprzeczna01
PożaryskiegoCzatów01
Pożaryskiego03
ŻegańskaWawer-Ratusz01
PKP Międzylesie05
PatriotówKolarska01
Radość-Wodociąg01
Zbójnogórska01
Planetowa01
PKP Radość07
Tomaszowska01
Lawinowa01
Gruntowa01
WalcowniczaPKP Falenica04
BystrzyckaPodkowy02
OchoczaOchocza02
NarcyzowaWasilkowska02
WalcowniczaCzekanowska02
Petunii 
Hiacyntowa 
TechnicznaPrzełęczy02
Napoleona Bonaparte02
Zagórzańska 
Złotej Jesieniks.Szulczyka02
Złotej Jesieni02
PodkowyAleksandrów01
kierunek » PKP Mokry Ług
PodkowyAleksandrów01
Złotej JesieniZłotej Jesieni01
ks.Szulczyka01
Zagórzańska 
TechnicznaNapoleona Bonaparte01
Przełęczy01
Hiacyntowa 
Petunii 
WalcowniczaCzekanowska01
NarcyzowaBartoszycka01
Wasilkowska01
OchoczaNarcyzowa01
Ochocza01
BystrzyckaPodkowy01
Bystrzycka01
Walcownicza 
PatriotówPKP Falenica03
Gruntowa02
Lawinowa02
Tomaszowska02
PKP Radość08
Planetowa02
Zbójnogórska02
Radość-Wodociąg02
Kolarska02
ŻegańskaPKP Międzylesie06
Wawer-Ratusz02
PożaryskiegoPożaryskiego04
Czatów02
KajkiIX Poprzeczna02
Instytut Kardiologii02
Odrodzenia02
Kajki04
KościuszkowcówCm.Ofiar Wojny02
KorkowaMarysin01
Potockich01
Łysakowska01
zawrotka na rondzie 
KorkowaŁysakowska02
Potockich02
Sezam02
KorkowaMarysin02
Spółdzielnia Noma02
Korkowa-Cmentarz02
WspólnaJagiellońska02
Wspólna02
zawrotka na rondzie 
WspólnaBrata Alberta01
SzosowaSosnowa01
GrzybowaInstruktorska01
Al.KomandosówNiedziałkowskiego01
Klasztorna01
zawrotka 
MarsaPKP Rembertów03
Cyrulików 
al.gen ChruścielaPKP Rembertów06
Rembertów-Ratusz02
Eskulapów02
Rembertów-AON02
Al.SztandarówJerzego02
Buchalteryjna02
PKP Mokry Ług03
kierunek » Aleksandrów
Al.SztandarówPKP Mokry Ług03
Zawrotka na Pętli 
Czwartaków 
Al.SztandarówBuchalteryjna01
Jerzego01
al.gen ChruścielaRembertów-AON01
Eskulapów01
Rembertów-Ratusz01
PKP Rembertów05
Cyrulików 
IlskiegoPKP Rembertów02
Al.KomandosówKlasztorna02
Niedziałkowskiego02
GrzybowaDziałyńczyków02
Instruktorska02
SzosowaSosnowa02
WspólnaBrata Alberta01
zawrotka 
WspólnaWspólna01
Jagiellońska01
KorkowaSpółdzielnia Noma01
Marysin01
Potockich01
Łysakowska01
zawrotka 
KorkowaŁysakowska02
Potockich02
Sezam02
KościuszkowcówMarysin05
Cm.Ofiar Wojny01
Rolnicza01
Kajki03
KajkiOdrodzenia01
Instytut Kardiologii01
IX Poprzeczna01
PożaryskiegoCzatów01
Pożaryskiego03
ŻegańskaWawer-Ratusz01
PKP Międzylesie05
PatriotówKolarska01
Radość-Wodociąg01
Zbójnogórska01
Planetowa01
PKP Radość07
Tomaszowska01
Lawinowa01
Gruntowa01
WalcowniczaPKP Falenica04
BystrzyckaPodkowy02
OchoczaOchocza02
NarcyzowaWasilkowska02
WalcowniczaCzekanowska02
Petunii 
Hiacyntowa 
TechnicznaPrzełęczy02
Napoleona Bonaparte02
Zagórzańska 
Złotej Jesieniks.Szulczyka02
Złotej Jesieni02
PodkowyAleksandrów01

 przystanek stały przystanek na żądanie