Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Przyjazny przystanek na Francuskiej

Przyjazny przystanek na Francuskiej

Pasażerowie oczekujący na przystanku autobusowym przy ul. Francuskiej mogą już skorzystać z nowych, dodatkowych ławek. Te stanęły obok wiaty w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Partycypacyjnego.

Dwie ławki znajdują się tuż obok wiaty na przystanku Francuska 01, na którym zatrzymują się linie autobusowe 117, 138 i 146 jadące od ronda Waszyngtona.

Ich montaż odbył się dzięki zaangażowaniu ponad 700 mieszkańców Saskiej Kępy, którzy zagłosowali na projekt „Przyjazny przystanek – wygodne ławki dla mieszkańców”, w ramach Budżetu Partycypacyjnego na 2018 rok. Dzięki temu seniorzy, dzieci lub po prostu każdy zmęczony, znajdzie wygodne miejsce do odpoczynku.

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

opublikowano 3 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Jaki był 2018 rok w komunikacji miejskiej?

Koniec roku nastraja do refleksji i skłania do podsumowań. Mijających 12 miesięcy przyniosło wiele wydarzeń ważnych dla stołecznej komunikacji: Warszawski Transport Publiczny zyskał nowe logo, na ulice wyjechały nowoczesne autobusy o napędzie hybrydowym i gazowym, a pasażerowie mogą taniej podróżować po aglomeracji dzięki Biletom Metropolitalnym i zmianom w Karcie Warszawiaka. Działo się dużo, dlatego postanowiliśmy przypomnieć Państwu, jak mijał komunikacyjnie rok 2018. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską