Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Przyjazny przystanek na Francuskiej

Przyjazny przystanek na Francuskiej

Pasażerowie oczekujący na przystanku autobusowym przy ul. Francuskiej mogą już skorzystać z nowych, dodatkowych ławek. Te stanęły obok wiaty w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Partycypacyjnego.

Dwie ławki znajdują się tuż obok wiaty na przystanku Francuska 01, na którym zatrzymują się linie autobusowe 117, 138 i 146 jadące od ronda Waszyngtona.

Ich montaż odbył się dzięki zaangażowaniu ponad 700 mieszkańców Saskiej Kępy, którzy zagłosowali na projekt „Przyjazny przystanek – wygodne ławki dla mieszkańców”, w ramach Budżetu Partycypacyjnego na 2018 rok. Dzięki temu seniorzy, dzieci lub po prostu każdy zmęczony, znajdzie wygodne miejsce do odpoczynku.

Powiększ zdjęciePowiększ zdjęcie

opublikowano 3 października 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Płacisz mniej, jedziesz dalej!

Aglomeracja działa. Już od 1 września, dzięki decyzji stołecznych radnych łatwiej będzie dojeżdżać do Warszawy mieszkańcom okolicznych gmin, a warszawiacy będą mogli taniej wybrać się na wycieczkę w atrakcyjne turystycznie zakątki Mazowsza. O zaletach decyzji Rady m.st. Warszawy opowiada wiceprezydent Renata Kaznowska. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską