Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

informacje prasowe

Śniadanie komunikacyjne z WTP i Arrivą

Śniadanie komunikacyjne z WTP i Arrivą

W sobotę 15 września rusza Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (ETZT). A w poniedziałek 17 września 2018 od godziny 7.30 rano na patio przy stacji metra Młociny zapraszamy na śniadanie komunikacyjne, organizowane przez Zarząd Transportu Miejskiego i jednego z operatorów komunikacji miejskiej – firmę Arriva.

Plan wydarzeń Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu jest bardzo bogaty. W weekend wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w wydarzeniu EkoKreatywna Warszawa w zajezdni MZA przy ul. Włościańskiej 52.

Dzieci ze szkół podstawowych kolejny raz wezmą udział w zajęciach w Centrum Edukacji Przyrodniczo – Leśnej w Powsinie. Dowiedzą się na nich o ekologicznych zaletach komunikacji miejskiej oraz urokach warszawskiej przyrody. Zachęcamy również do wzięcia udziału w Grze Miejskiej „Przesiadaj się i jedź”. Świętowanie ETZT zakończy Europejski Dzień bez Samochodu oraz Dni Transportu Publicznego w zajezdni przy ul. Ostrobramskiej w sobotę 22 września.

W ramach ETZT, gdy promujemy ekologiczne środki transportu, a do takich należy komunikacja miejska, zapraszamy na śniadanie komunikacyjne, przygotowane przez ZTM oraz jednego z operatorów – firmę Arriva. Pierwsze 250 osób, które w poniedziałek 17 września od godziny 7.30 pojawią się na patio przy stacji metra Młociny i pokażą swoją Warszawską Kartę Miejską otrzyma pyszną kawę i słodkie ciastko na dobry początek dnia. 

Korzystanie z Warszawskiego Transportu Publicznego to powód do dumy, ale też oszczędność czasu, wygoda, chwila dla siebie i wyraz troski o środowisko. Zapraszamy wszystkich, żeby przyszli, pokazali swoją Kartę Miejską i cieszyli się pyszną poranną kawą oraz słodką przekąską. Zapraszamy na metro Młociny w poniedziałek 17 września od godziny 7.30!

opublikowano 14 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 14 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską