Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Objazdy na Białołęce

Objazdy na Białołęce

Trwa remont ulicy Głębockiej i L. Berensona. Autobusy linii 304, które po wakacyjnej przerwie wróciły na warszawskie ulice, jeżdżą objazdami.

Przebudowa ul. Głębockiej, obejmuje także zmiany na skrzyżowaniach ul. L. Berensona z ulicami Głębocką i Kąty Grodziskie. Z tego powodu na ul. L. Berensona od ul. Kąty Grodziskie do skrzyżowania z ul. Głębocką obowiązuje jeden kierunek ruchu – wyłącznie w stronę ul. Głębockiej.

Autobusy linii 132 w kierunku Metro Marymont i 214 w kierunku Tarchomin jeżdżą ulicami: Lewandów – Głębocka – Jesiennych Liści – Skarbka z Gór – Berensona – Ostródzka i dalej swoimi trasami. W kierunku Internetowa trasy nie zmienią się.

Od poniedziałku, 3 września, objazdami jeżdżą również autobusy linii 304:

304, tylko w kierunku Jesiennych Liści: ZAUŁEK-SZKOŁA – Zaułek – Berensona – Głębocka – Magiczna – Skarbka z Gór – Berensona – Kąty Grodziskie – … – JESIENNYCH LIŚCI

 

opublikowano 3 września 2018r.
ostatnia aktualizacja 6 września 2018r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Komunikacja miejska po godzinach

Komunikacja miejska po godzinach

Warszawski Transport Publiczny to wygodny sposób na dotarcie do pracy, szkoły, po zakupy, do urzędu, kina czy lekarza. Codziennie każdy pasażer może się o tym przekonać. Można jednak wyjść poza schemat i spojrzeć na komunikację miejską jako ciekawy obiekt badań naukowych czy arenę do bicia rekordów. Tak właśnie potraktowały transport publiczny osoby, o których piszemy w najnowszym numerze. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską