Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Zarząd Transportu Miejskiego zakończył nabór na zajęcia edukacyjne z wychowania dla klas I-III ze szkół podstawowych w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa – ekologiczna Warszawa”.

Zajęcia odbędą się w dniach 25-29 września br. w formie warsztatów w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lesie Kabackim. Poprowadzą je w dwóch blokach tematycznych pracownicy ZTM oraz Lasów Miejskich - Warszawa.

Jednocześnie informujemy, że we wrześniu 2017 roku ruszy kolejny nabór na zajęcia komunikacyjne organizowane przez ZTM w szkołach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

opublikowano 1 sierpnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 18 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
RODO w ZTM kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

10 lat Warszawskich Linii Turystycznych

Świętujemy w tym roku 10-lecie Warszawskich Linii Turystycznych, organizowanych przez Zarząd Transportu Miejskiego. Przez ten czas na pokłady jednostek pływających pod szyldem WLT wsiadło ponad milion pasażerów, a same Warszawskie Linie Turystyczne stały się ważną częścią letniej oferty stolicy. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską