Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Zarząd Transportu Miejskiego zakończył nabór na zajęcia edukacyjne z wychowania dla klas I-III ze szkół podstawowych w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa – ekologiczna Warszawa”.

Zajęcia odbędą się w dniach 25-29 września br. w formie warsztatów w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lesie Kabackim. Poprowadzą je w dwóch blokach tematycznych pracownicy ZTM oraz Lasów Miejskich - Warszawa.

Jednocześnie informujemy, że we wrześniu 2017 roku ruszy kolejny nabór na zajęcia komunikacyjne organizowane przez ZTM w szkołach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

opublikowano 1 sierpnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 18 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Bilety dostępne niemal wszędzie

Bilety dostępne niemal wszędzie

Obecnie kupić bilety kartonikowe lub doładować Warszawską Kartą Miejską można niemal na każdym kroku. Na stołecznych ulicach stoi coraz więcej automatów biletowych, w bardzo wielu pojazdach komunikacji miejskiej można spotkać biletomaty mobilne, a tradycjonaliści w dalszym ciągu mogą wybrać się do saloniku prasowego lub jednego z Punktów Obsługi Pasażerów. Najnowszy numer iZTM poświęcamy sieci sprzedaży biletów.  więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską