Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Warsztaty ekologiczne – nabór zakończony

Zarząd Transportu Miejskiego zakończył nabór na zajęcia edukacyjne z wychowania dla klas I-III ze szkół podstawowych w ramach projektu „Nasza wspólna sprawa – ekologiczna Warszawa”.

Zajęcia odbędą się w dniach 25-29 września br. w formie warsztatów w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Lesie Kabackim. Poprowadzą je w dwóch blokach tematycznych pracownicy ZTM oraz Lasów Miejskich - Warszawa.

Jednocześnie informujemy, że we wrześniu 2017 roku ruszy kolejny nabór na zajęcia komunikacyjne organizowane przez ZTM w szkołach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

opublikowano 1 sierpnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 18 sierpnia 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Inwestycje: metro, innowacje, wygoda

Inwestycje: metro, innowacje, wygoda

Każdego roku Zarząd Transportu Miejskiego stawia przed sobą ambitne zadania inwestycyjne, których nadrzędnym celem jest poprawa komfortu podróżowania Warszawskim Transportem Publicznym. Co działo się w 2017 roku i jakie są nasze plany na najbliższe 12 miesięcy? Gdzie rozpoczniemy remonty, a gdzie zamierzamy zamontować nowe przystanki? Jakie prace zostaną wykonane na budowie metra? O tym wszystkim można przeczytać w najnowszym numerze miesięcznika "iZTM". więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską