Uwaga! Ta strona wykorzystuje pliki Cookie! Szczegółowe informacje znajdą Państwo w polityce prywatności. Akceptuję politykę.

aktualności

Parkingi P+R w czerwcowe święta i podczas Orange Warsaw Festival

Parkingi P+R w czerwcowe święta i podczas Orange Warsaw Festival

W czerwcu, osoby chcące przesiąść się z samochodu do komunikacji miejskiej będą miały dodatkowe możliwości skorzystania z Parkingów Parkuj i Jedź.

2-4 czerwca - Orange Warsaw Festival

W związku z organizowaną na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu imprezą Orange Warsaw Festival, trzy Parkingi P+R będą funkcjonowały całodobowo. Od 2 czerwca od godz. 4.30 do 4 czerwca do godz. 4.30 czynne będą parkingi P+R Metro Wilanowska, P+R Metro Ursynów oraz P+R Metro Stokłosy.

4 czerwca - Zielona Świątki
15 czerwca - Boże Ciało

4 i 15 czerwca kierowcy będą mogli skorzystać z niemal wszystkich parkingów „Parkuj i jedź”. Nieczynne będą jedynie P+R Metro Imielin oraz P+R Warszawa Stadion.

Parkingi będą funkcjonowały na takich samych zasadach, jak w dni powszednie a lista wszystkich parkingów dostępna jest tutaj.

opublikowano 4 kwietnia 2017r.
ostatnia aktualizacja 23 maja 2017r.

zaplanuj podróż

kalandarz
kanał rss ZTM w mediach społecznościowych

newsletter

Odpocznij i baw się nad Wisłą

Odpocznij i baw się nad Wisłą

Wisła jest jednym z symboli miasta. Warto o tym pamiętać, szczególnie wtedy, kiedy obchodzimy Rok Wisły. Czy warszawiacy znają swoją rzekę, czy chcą i lubią po niej pływać? Letnie miesiące to znakomita okazja, żeby przywitać się z Wisłą i przy okazji zobaczyć stolicę Polski z innej perspektywy. To także doskonała okazja, by odpocząć i poczuć wiatr we włosach. W najnowszym numerze naszego Miesięcznika proponujemy wycieczkę po Wiśle. Sezon Warszawskich Linii Turystycznych się rozpoczął, więc prezentujemy pierwsze zdjęcia. Zaznaczamy, że to tylko niewielka część pięknych widoków, które czekają na pasażerów tramwaju wodnego. więcej

Inwestycje i programy współfinansowane przez Unię Europejską